Форум друзей

Объявление


Вы здесь » Форум друзей » Красотулька » Обираю клей


Обираю клей

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Отже, маю для вас трохи нетипове питання, але впевнений, що хтось із вас зможе допомогти. Останнім часом я почав займатися ремонтом старих меблів. Таке хобі, знаєте. Але ось натрапив на проблему: мені потрібен дійсно якісний клей, який міг би витримати не просто склеювання фотопаперу, а щось значно міцніше. Меблі, дерев'яні конструкції, можливо, навіть метал. Чи не могли б ви порекомендувати місце або вебсайт, де я можу замовити такий клей?

0

2

Чудово розумію твої вимоги до клею, адже я сама часто стикаюся з потребою в високоякісних клеях для різних проектів. Хочу порадити тобі відвідати сайт lux-x.com, де ти знайдеш широкий асортимент клеїв для різних потреб. Зокрема, я хотіла б акцентувати твою увагу на клеї для вінілових шпалер https://lux-x.com/ua/novosti/vinilovye- … iya-kleya/ . Він має всі необхідні властивості: швидко схоплюється, залишається гнучким і прозорим після висихання. Більше того, на сайті ти можеш знайти статтю про правила використання клею для вінілових та флізелінових шпалер, яка може бути корисною не лише для підбору клею, але й для розуміння його властивостей і оптимального використання у твоїх макетах.

0


Вы здесь » Форум друзей » Красотулька » Обираю клей


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно